fbpx

Różaniec męski w formie bransoletki to idealny dodatek do codziennej stylizacji dla każdego katolika. Będzie również doskonałym upominkiem dla bliskiej osoby, ponieważ wykonane są głównie na sznurku jubilerskim i posiadają regulację rozmiaru. Nasze różańce powstają w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego świetnie komponują się z innymi dodatkami takimi jak np. zegarek. Nasze propozycje dla Panów są niezwykle odporne na codzienną eksploatację ponieważ używamy wyłącznie kamieni naturalnych, metali szlachetnych i sznurków jubilerskich najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupów w sklepie jubilerskim online Mr Designer.

  • Różaniec w formie bransoletki męskiej z kamieni naturalnych (onyks matowy i hematyt srebrny 6 mm). Onyks to siła i moc. Pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji. Hematyt symbol wierności i siły, idealny dla osób zmagających się z bezsennością i bólami kręgosłupa. Wykonany na czarnym sznurku jubilerskim. Możliwość zmiany koloru sznurka. Wybrany kolor ze zdjęcia w galerii proszę podać w komentarzu do zamówienia. Różaniec dostępny jest w rozmiarze uniwersalnym posiada regulację i pasuje na każdy nadgarstek.
  • Różaniec w formie bransoletki męskiej z kamieni naturalnych (lawa wulkaniczna 8 mm i hematyt). Lawa wulkaniczna nasyca pasją i miłością. Hematyt symbol wierności i siły. Wykonany na czarnym sznurku jubilerskim. Możliwość zmiany koloru sznurka. Wybrany kolor ze zdjęcia w galerii proszę podać w komentarzu do zamówienia. Różaniec dostępny jest w rozmiarze uniwersalnym, posiada regulację i pasuje na każdy nadgarstek.
  • Różaniec w formie bransoletki męskiej z kamieni naturalnych (onyks matowy, lawa wulkaniczna i hematyt srebrny 6 mm). Lawa wulkaniczna nasyca pasją i miłością. Onyks to siła i moc. Pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji. Hematyt symbol wierności i siły, idealny dla osób zmagających się z bezsennością i bólami kręgosłupa. Wykonany na czarnym sznurku jubilerskim. Możliwość zmiany koloru sznurka. Wybrany kolor ze zdjęcia w galerii proszę podać w komentarzu do zamówienia. Różaniec dostępny jest w rozmiarze uniwersalnym, posiada regulację i pasuje na każdy nadgarstek.
  • Różaniec w formie bransoletki męskiej z kamieni naturalnych (lawa wulkaniczna i jadeit szary 6 mm hematyt srebrny 6 mm ). Jadeit dodaje siły, energii i przyciąga bogactwo. Lawa wulkaniczna nasyca pasją i miłością. Hematyt symbol wierności i siły. Wykonany na czarnym sznurku jubilerskim. Możliwość zmiany koloru sznurka. Wybrany kolor ze zdjęcia w galerii proszę podać w komentarzu do zamówienia. Różaniec dostępny jest w rozmiarze uniwersalnym, posiada regulację i pasuje na każdy nadgarstek
  • Różaniec w formie bransoletki męskiej z drewna egzotycznego 6 mm i kamieni naturalnych ( onyks 4 mm i hematyt 6 mm ) Onyks to siła i moc. Pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji. Hematyt symbol wierności i siły, idealny dla osób zmagających się z bezsennością i bólami kręgosłupa. Wykonany na czarnym sznurku jubilerskim. Możliwość zmiany koloru sznurka. Wybrany kolor ze zdjęcia w galerii proszę podać w komentarzu do zamówienia. Różaniec dostępny jest w rozmiarze uniwersalnym, posiada regulację i pasuje na każdy nadgarstek.

Go to Top